GARANTII

20
Sept
Å

Meie täispuhutavate paatide garantiiaeg on 36 kuud alates müügi kuupäevast. Meie garanteerime täispuhutavate paatide töövõime kasutus- ja hoidmisreeglite järgimisel.
Garantii laieneb täispuhutavale paadile, lisavarustusele ja komplektsele varustusele, välja arvatud: pump (mehhaaniline pump), pakkekotid-kaitsekatted, aerud, liim remondikomplektist.


Garantii ei laiene paatidele:

ilma Kasutusjuhendita;
mitte tootmisalase iseloomuga, vaid kasutus- ja hoidmisreeglite rikkumise tulemusel tekkinud defektidega.


Pöörake tähelepanu: liimikiht õmbluste alal valguse toimel võib omandada kollaka värvitooni. See on tingitud liimi omadustest ja mitte kuidagi ei alanda ühenduse kindlust ega paadi funktsionaalsust tervikuna, seetõttu ei oli tootmisdefektiks.
Samuti garantiikohustused lõpevad täispuhutava paadi konstruktsiooni kasutaja poolt muudatuste tegemise korral.
Vahetada täispuhutavat paati uue vastu võib 14 päeva jooksul alates müügi kuupäevast tingimusel, et paati ei ole kasutatud.

TAGASTAMINE

Teie tellimuses on vorm. See on ette nähtud kasutamiseks tagastamisel. Kui Te soovite tagastada kauba, palun, saatke see tagasi koos täidetud vormiga 14 päeva jooksul alates müügi kuupäevast tingimusel, et kaupa ei ole kasutatud. Meie ei kanna vastutust kaupade eest, mida on kahjustatud või kaotsiläinud tagastamisel. Teie tasute kauba tagasisaatmise maksumuse.

Pärast seda, kui meie oleme saanud tagastatud kauba, raha tagastamine kauba eest toimub 1-2 nädala pärast.

Võib olla, et te kaotasite ära tagastamisvormi või tekivad mis tahes küsimused, palun, võtke meiega ühendust aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või helistage telefonil +46739062060 Stockholm.
Internetipoe Båtbutik  peamiseks spetsialiseerumiseks on PVC kummipaatide ja  paatide lisavarustuste otsetarned Skandinaaviasse ja Baltikumi.
Meie kindlustame tellimuste kohaletoimetamise ja garantiihoolduse meilt soetatud kaupadele kogu Skandinaavia ja Baltikumi territooriumil.
 
Me tegeleme ka kaubamärgi Bark  004673 906 2 060 kummipaatide ja nende komplektsete lisavarustuste hulgimüügiga (Bark marki paatide ja komplektsete lisavarustuste hulgimüügi osakonna telefon Baltikumis)

Рассылка

Подписаться на новости